Yukarı Çık

Bioanalyse - Tarihçemiz

Bioanalyse hem yurt içi hem de yurt dışı pazar ihtiyacını karşılamak amacıyla 1983 yılında kurulmuştur.

İlk üretime 1983 yılında literatürlere dayalı olarak manuel yöntemlerle başlamıştır. Bu dönemde üğrettiğimiz ve penisilin şisesinde sunduğumuz boyalı ASD disk prototip aparatları yandaki resimde görünmektedir. Firmamız, ürünlerini 1985 yılında disk kağıtlarına kodlama baskısı yaparak, kartuşlar içerisinde kullanıma sunmaya başlamıştır.

İlk etapta yurtiçi pazarına hizmet vermeyi amaçlayan Bioanalyse kalitesiyle olduğu gibi adıyla da yurt dışında imaj yaratabilmek amacıyla 1984 yılında; ilk kuruluş yılındaki Biyoanaliz isminin “Bioanalyse” olarak tescilini yaptırmıştır. İkinci hedefi olan ihracata 1990 yıllarında başlamış olan Bioanalyse, her sene düzenli olarak katıldığı MEDICA – Düsseldorf fuarına ilk katılımını 1997 yılında gerçekleştirerek uluslararası müşterileri ile tanışmıştır.

Şu anda 80 ülkeye ihracat yapmakta olan firmamızın yurtdışı distribütörlük ağını görmek için buraya tıklayınız. Amacımız uzmanlık alanımız olan AST Disk üretimi alanında daha çok müşteriye ulaşarak, memnuniyetlerini sürekli kılmak ve müşterilerimizi in vitro diagnostic alanında yeni teknolojilerle buluşturmaktır.

Bioanalyse  Tarihçemiz